O FIRMIE

        Mój Tata Włoch wprowadził mnie w tajemniczy pyszny świat włoskiego królestwa smaku. Zaszczepił we mnie bakcyla do tradycyjnej kuchni włoskiej. Rano prowadził mnie do ogrodu, garściami zrywał zioła, rozcierał je w ręku między palcami i kazał zgadywać: bazylia, tymianek czy rozmaryn? Z nim po raz pierwszy odkrywałam smak trufli. Pokazał mi piękno świeżych ziół, prostych potraw, dobrego, świeżego produktu wykonywanego ludzką pracą. Dlatego właśnie w mojej trattorii nie będzie wyszukanych nazw ani przepychu. Włoskie królestwo otwieram dla wszystkich. To miejsce, gdzie wiecznie będzie słychać muzykę, śpiew, brzdęk talerzy, gwar, zabawę i radość – tak jak we Włoszech – powiedziała Właścicielka.

        Kuchnia włoska to nasza pasja… Dla nas liczy się każdy szczegół. Trattoria Siesta to włoska restauracja, stworzona z zamiłowania do kultury spotkań rodzinnych w gronie przyjaciół przy prawdziwych, wyjątkowych a jednocześnie prostych smakach włoskiej kuchni. Trattoria Siesta to włoska finezja smaku, pełna miłości, pasji, namiętności, przyprawiona magicznym klimatem Wrocławia. Takie połączenie to gwarancja niepowtarzalnych kulinarnych doznań.

        W Trattoria Siesta odbędziesz podróż smaków przez wszystkie regiony Włoch. U nasz poczujesz włoską radość życia. Sztuka kulinarna to dla nas sacrum. Kochamy gotować i to możesz poczuć rozsmakowując się w naszych daniach. Ogromną wagę przykładamy do jakości produktów, które sprowadzamy z Włoch, by zagwarantować oryginalny smak potraw. Z miłości i pasji rodzą się niezwykłe rzeczy – nasza kuchnia jest jedną z nich. Tylko w Trattoria Siesta dowiesz się jak smakuje „la dolce vita” .

„Gotowanie to moja pasja. Owocami mej pasji pragnę podzielić się ze wszystkimi miłośnikami dobrego jedzenia! Za jakość i smak potraw ręczę osobiście” – Szef Kuchni

Link with us
Game bài đổi thưởng

Facebook